Nasza lecznica przystosowana jest do długoterminowej opieki nad zwierzętami.
By zapewnić jak największy komfort pacjentów posiadamy 3 oddzielne miejsca szpitalne i hotelowe. Dzięki temu właściciele mogą być spokojni że drapieżnik i ofiara nie śpią w klatce obok siebie.


W części zwierząt
20160114 131735 egzotycznych, przeciwidzianej dla gadów, płazów i ssaków, stale znajduje się 8 terrariów różnej wielkości z pełną kontrolą temperatury i możliwością indywidualnego dostosowania oświetlenia, duże terrarium dla największych z gadów, akwaria oraz ogrzewany rack system.

Terraria
przystosowane są do pobytów zarówno hotelowych jak i szpitalnych. W zbiornikach prowadzimy zabiegi tlenoterapii oraz inhalacje lecznice.


inkubator
Dla najbardziej wymagających pacjentów w szpitalu tym znajduje się również inkubator umożliwiając intesywna terapię, dostosowanie temperatury bezpośrednio do ciała pacjenta, oraz długotrwałe kroplówki z użyciem pompy infuzyjnej.20160114 131706Osobne pomieszczenie zajmuje szpital zabiegowy, dla dużych ssaków po zabiegu oraz szpitalnego leczenia kotów. Do dyspozycji pacjentów jest 8-10 klatek (możliwość łączenia) zapewniających komfort i bezpieczeństwo dla zwierząt. Ze względu na komfort innych pacjentów nie prowadzimy stacjonarnego leczenia psów.


Ostatnie pomieszczenia to szpital małych ssaków i ptaków. Jest zlokalizowany na drugim kończu lecznicy by jak najbardziej oddzielich gryzonie i ptaki od drapieżników i ich zapachów. Przestronne klatki przystosowane dla danego gatunku zapewniają komfort nawet przy dłuższych pobytach.  W szpitalu jest też możliwość umieszczenia zwierzęcia we własnej klatce.


Zwierzęta szpitalne i hotelowe mają zapewnioną opiekę także w trakcie świąt i innych dni, w których lecznica jest zamknięta dla klientów.


Przy chęci skorzystania z usług hotelowych prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Przy dłuższych pobytach, oraz w przypadku opieki medycznej ceny ustalane są indywidualnie. W przypadku hotelu w okresie wakacyjnym zalecamy kontakt  z odpowiednim wyprzedzeniem.


© 2016 Przychodnia Weterynaryjna OAZA. Wszelkie prawa zastrzeżone.  | PetDoctor Theme by webunderdog